Huber, Hans: Missa in honorem Sancti Ursi, Patroni Ecclesiae Cathedralis Solodorensis, ad IV voces mixtas cum organo op. 137
availability: Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0) (http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/)

Hans Huber, Missa in honorem Sancti Ursi, Patroni Ecclesiae Cathedralis Solodorensis, ad IV voces mixtas cum organo, 137, Solothurn